Najveći bik 70. Međunarodnog poljorivrednog sajma u Novom Sadu bio je Sokol, vlasnika Radovana Vujčića, iz naselja Ćovdin, u opštini Petrovac na Mlavi u Braničevskom okrugu.
Sokol je bik Simentalske rase, ima tri godine, impozantnu snagu i veličinu, teži 1.583 kilograma. Njegov vlasnik, osamdesettrogodišnji Radovan Vujčić kaže za njega da je ne samo najteži, već i najbolji i najlepši bik koji se može izmaštati. On je pomtomak osam junica uvezenih iz Austrije (2005), preko Agrarnog fonda tadašnjeg Ministarstva poljoprivrede, „tako da je on čist Simentalac“, kaže Radovan.
Ove godine Radovanu Vujačiću je izmakao zlatni pehar najboljeg za njegovog bika Sokola, jer je imao peh i zakasnio na ocenjivanje, zakasnivši dva sata. Međutim, ipak je ostao na sajmu, da se pokaže i da svet vidi čudo od lepote i dobrote ovog Titana među bikovima.